Kvalitné autá zo zahraničia

Autá Ferrari

Ferrari je snáď najznámejšia automobilová značka na svete, ktorú založil dnes už nebohý pretekár Enzo Ferrari. Táto talianska značka sa preslávila najmä športovými a závodnými vozmi (na začiatku predovšetkým v pretekoch F1). Firma je momentálne súčasťou koncernu Fiat a svoje sídlo má v talianskom meste Maranello. Dá sa povedať, že autá Ferrari patria medzi tie najlepšie, čo sa týka kvality, výkonu a iných aspektov. Tomu však zodpovedá aj ich podstatne vyššia cena oproti „klasickým“ vozidlám.

No i napriek tomu množstvo ľudí očarí táto legendárna značka a auto Ferrari si nakoniec zakúpia. Medzi najnovšie autá Ferrari patrí Ferrari FF, ktoré uviedla spoločnosť na trh tento rok. Nesmieme však zabudnúť ani na model Ferrari California, ktorý je naozaj štýlový a krásny na pohľad. Rôzne autá Ferrari si však môžete zakúpiť aj o čosi lacnejšie, teda v bazároch, no už používané, čo by však nemalo moc vadiť pri naozaj dlhej životnosti.

Autá Ferrari na predaj nájdete v ponuke rôznych autobazárov, kde sa ich ceny pohybujú už od 3000 eur (staršie Ferrari 400). Ponuky sú však rôzne a zakúpiť si tu však môžete aj už spomenuté auto Ferrari California za zhruba 180 000 eur. Autá Ferrari sú dnes dostupné už pre takmer každého milovníka tejto značky. Avšak ak patrí váš vyvolený kúsok medzi najnovšie modely, potrvá dosť dlhšiu chvíľu kým si naň našetríte peniaze.

Vo všeobecnosti však platí, že za kvalitu sa platí, čo pri autách od spoločnosti Ferrari platí dvojnásobne.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Autá z Nemecka a Talianka a označený , , . Záložka je tu.

Komentáre sú uzavreté.